Felnőtt tartalom!

Elmúltam 18 éves, belépek Még nem vagyok 18 éves
Ha felnőtt vagy, és szeretnéd, hogy az ilyen tartalmakhoz kiskorú ne férhessen hozzá, használj szűrőprogramot.

A belépéssel elfogadod a felnőtt tartalmakat közvetítő blogok megtekintési szabályait is.

Ismerd meg a legjobb régi zsánerfilmeket!

RETROKULT

RETROKULT

Halálig szexelő tudósok

China Girl (1974)

2024. március 28. - Teakbois

Madame Woo, a Sárkány nevű kínai érdekeltségű bűnszervezet amerikai vezetője azon fáradozik, hogy megtudja a CIA tudósai által kifejlesztett bivalyerős tudatbefolyásoló szer gyártási módszerét, hogy aztán elárulhassa azt a szovjeteknek egy Smythe nevű kettős ügynök segédletével. Az elrabolt profokat Woo asszony főhadiszállásán sajátságos vallatási eljárásnak vetik alá: szegény zseniket addig szexeltetik az e célból felbérelt hölgyekkel, amíg végkimerültségükben kifecsegik a szigorúan titkos információkat... aztán beadják a kulcsot.

china_girl_1974.jpgFIGYELEM! Egyes illusztrációk meztelenséget ábrázolnak, emiatt csak 18 éven felüli és ilyesmire nem érzékeny olvasóim kattintsanak a „TOVÁBB” linkre.

Tovább

Szemüveges bombanő puskával

La dame dans l’auto avec des lunettes et un fusil / The Lady In The Car With Glasses And A Gun (1970)

Dany Langgel, a szemüvege nélkül csak halvány foltokat látó, ám igen talpraesett reklámügynökségi titkárnővel a főnöke, Michael Caldwell közli, hogy a francia nemzeti ünnepnek számító július 14-ét – amely ezúttal péntekre esik −, valamint a hozzá kapcsolódó hétvégét gépeléssel kell töltenie. Öröm az ürömben, hogy Caldwellék mindehhez rendelkezésére bocsátják a párizsi villájukat, ahol szabadon időzhet, ugyanis a személyzet kimenőt kapott, Caldwell és neje, Anita (Dany egykori szobatársa és legjobb barátnője) pedig a kislányukkal Genfbe repülnek. Miután Dany kiteszi munkadóját és családját a repülőtéren, egy hirtelen ötlettől vezérelve úgy dönt, hogy a reá bízott főnöki autóval – egy szép Mercuryval − mégsem a villa felé veszi az irányt, hanem ha már úgyis a retiküljében a fizetése, elugrik a Riviérára egy kicsit felüdülni, a munkát meg majd letudja valahogy.

the_lady_in_the_car_with_glasses_and_a_gun_1970_1.jpg

FIGYELEM! Egyes illusztrációk meztelenséget ábrázolnak, emiatt csak 18 éven felüli és ilyesmire nem érzékeny olvasóim kattintsanak a „TOVÁBB” linkre.

Tovább

Ursula Andress és a gyilkos villámcsapás

Doppio delitto (1977)

Bruno Baldassarre római detektív alaposan elcseszte a karrierjét: ügyetlenségéből kifolyólag futni hagyott egy menekülő gyilkost, úgyhogy már évek óta nem kapott fajsúlyos ügyet, ráadásul „alantas”, akciómentes munkát kell végeznie: a bűnügyi nyilvántartó irodista beosztottja lett. Baldassarre felügyelő dögunalmassá vált életébe csak az hoz némi színt, ha a volt felesége átengedi hozzá immár 14 éves közös fiúgyermeküket, Danielét, valamint az, ha ebédidőben a törzshelyén, egy cseppet sem fényűző kis étteremben olvashatja a napi sajtót evés közben. Egy esős napon is épp a vendéglőben üldögél, amikor hirtelen ismét rámosolyog a „rendőrszerencse”...

01_10.jpgAnna Dell’Orso hercegnő (Ursula Andress) és Baldassarre felügyelő (Marcello Mastroianni) nagy találkozása

FIGYELEM! Egyes illusztrációk női meztelenséget ábrázolnak, emiatt csak 18 éven felüli és ilyesmire nem érzékeny olvasóim kattintsanak a „TOVÁBB” linkre.

Tovább

Betablettázott kamionosok a lejtőn

Death In Small Doses (1957)

Az Egyesült Államok Élelmiszer- és Gyógyszerügyi Hivatala (FDA) szörnyű felfedezést tesz: egyre több kamionos száguld a kaliforniai lejtőkről szakadékba, azonban nem közönséges közúti balesetekről van szó: a fickók egytől egyig Benny-rajongók, sőt: -függők. Benny ez esetben nem Benny Hillt vagy Benny Goodmant jelenti, hanem a benzedrin nevű illegális amfetamin beceneve, amelyet lassan 900 ezer USA-polgár szed marékszámra, ugyanis messze űzi a depressziót és úgy felpörgeti a fogyasztóit, hogy azok akár egy hétig sem bírnak nyugovóra térni. A kaliforniai kamionosok körében különösen népszerűvé vált ez a serkentő, méghozzá életkortól függetlenül, aminek következtében az öreg rókák a fiatalokkal versengve tömik magukba a Bennyt és csinálnak óriási hülyeségeket. Az FDA igazgatótanácsa elhatározza, hogy egyszer és mindenkorra felszámolja a kamionosoknak árusító tablettaüzérek hálózatát, ezért az összes kaliforniai szállítmányozó céghez beépített embereket küldenek, akik kezdő kamionsofőrnek adják ki magukat és lebuktatják a dílereket. Los Angelesben a rettenthetetlen Tom Kaylornak jut az előbb említett szerepkör.

death_in_small_doses_1957.jpgFIGYELEM! Egyes illusztrációk női meztelenséget ábrázolnak, emiatt csak 18 éven felüli és ilyesmire nem érzékeny olvasóim kattintsanak a „TOVÁBB” linkre.

Tovább

A grófné, akit megkívánt a pszichológusa

Morbosamente vostra (1985)

Cora rendkívül szigorú erkölcsi elvek szerint éli az életét a férje, Albert gróf mellett: már négy éve házasok, de Albert még egyszer sem láthatta meztelenül, mert ha nagy ritkán szeretkezésre kerül a sor, Cora csakis vaksötétben hajlandó nekifogni. Ha azt is számításba vesszük, hogy a grófné az orális szexnek a gondolatától is undorodik, máris teljesebb képet kapunk arról, milyen sanyarúan telnek Albert mindennapjai a kacsalábon forgó villájában. Azonban a gróf úr türelme nem végtelen, és egy szép napon kész tények elé állítja a feleségét: vagy elmegy Jules-höz, a dőzsölő elit kedvenc lélekturkászához és kikezelteti magát a gátlásosságából, vagy máris kezdhet új eltartó után nézni…

morbosamente_vostra_1985.jpgFIGYELEM! Egyes illusztrációk női meztelenséget ábrázolnak, emiatt csak 18 éven felüli és ilyesmire nem érzékeny olvasóim kattintsanak a „TOVÁBB” linkre.

Tovább

William Shatner: Star Trek és rock

Az 1931. március 22-én született kanadai színészóriás, William Shatner (Kirk kapitány belevaló pionírfelesége + Amikor Kirk kapitány örömlányokhoz járt) a Star Trek sci-fi sorozat és mozifilmek Kirk kapitányaként generációk fantáziáját ejtette rabul, és nem csupán azt mutatta meg, hogyan sugározhatjuk fel magunkat egy idegen bolygó felszínéről az űrhajónk fedélzetére, de leendő tudósok százainak adott inspirációt, hogy olyan fába vágják képzeletbeli fejszéjüket, amilyenbe előttük senki sem merte. Ez utóbbi ténynek köszönhetően készülhetett 2005-ben kétrészes dokumentumfilm a Star Trek technikai fejlődésre gyakorolt hatásáról, amely a Hogyan változtatta meg William Shatner a világot (How William Shatner Changed The World) címet viseli. Shatner a számára dicsőséget és hírnevet hozó tudományos-fantasztikus tévésorozat készítésének idején vette fel első albumát. Az 1968-as The Transformed Man-en megaslágereket illesztett össze híres színpadi monológokkal (pl. Hamletével), azonban a lemezen egy hangjegynyit sem áriázott, hanem végig szövegelt a maga teátrális és önironikus stílusában, miközben minőségi vonós és fúvós szólamok szóltak a háttérben. Európában egy efféle húzásért az elvont gondolkodású értelmiségiek a következő Serge Gainsbourg-ként ünnepelték volna, az USA-ban viszont a közönség nem győzött hüledezni: „Mi ez a borzalom??? Shatner nem tud énekelni! Csak beszél!!!”

shatner_24.jpegWilliam Shatner a 60-as évekbeli Star Trek sorozat Kirk kapitányaként

FIGYELEM! Egyes illusztrációk női meztelenséget ábrázolnak, emiatt csak 18 éven felüli és ilyesmire nem érzékeny olvasóim kattintsanak a „TOVÁBB” linkre.

Tovább

Dobermann a sztárénekesnő férje ellen

Trapped / Doberman Patrol (1973)

Chuck Brenner, a felelőtlen, mihaszna és alkoholista apa búcsúvacsorára készül elhanyagolt kislányával, Carrie-vel, valamint exfeleségével, Elaine-nel és annak új férjével, Daviddel. Elaine ugyanis még aznap éjszaka Los Angelesből Mexikóvárosba költözteti a családot, természetesen Chuck kivételével. A flegma fater jól tudja, hogy igen sokáig nem fogja látni a csemetéjét ezt követően, úgyhogy emlékezetes ajándékkal akar neki kedveskedni. Papa, mama és porontyuk betér hát egy áruházba, ahol a játékosztályon Chuck egy ritka baba után érdeklődik − mivel épp nincs készleten, az eladó motoros futárral hozat egyet a legközelebbi raktárból. Elaine-nek semmi kedve 15 percet várni, úgyhogy Carrie-t maga után vonszolva elindul Davidhez. 

trapped_1973.jpg

FIGYELEM! Egyes illusztrációk meztelenséget ábrázolnak, emiatt csak 18 éven felüli és ilyesmire nem érzékeny olvasóim kattintsanak a „TOVÁBB” linkre.

Tovább

Jennifer, a kígyók úrnője

Jennifer (1978)

Jennifer Baylor alacsony sorból származó 18 éves diáklány Nyugat-Virginiából, aki mentális problémákkal küzdő apjával együtt Kaliforniába költözött. Jennifer különleges, természetfelettinek számító adottsággal rendelkezik: képes kommunikálni a kígyókkal, amelyek lesik a parancsait, valamint az utasítására bárhol materializálódnak a semmiből. Jennifer papája, Luke, vallási fanatikus őrült, aki a lányát rendszeresen elvitte egy kígyófogdosó keresztény szekta istentiszteleteire, ahol Jennifer eleinte zajos sikert aratott, ám végül az akkor még csak hétéves parafenomén hüllőmanipulációs mutatványa rosszul sült el, és az egyik kígyó halálra marta a prédikátor kisfiát. Jenniferéknek ezután bizony szükségük volt némi levegőváltozásra, és meg sem álltak Los Angelesig, ahol Luke állatkereskedést nyitott, Jennifer pedig egy jóhírű lányiskola, a Green View ösztöndíjas diákja lett.

jennifer_1978.jpgFIGYELEM! Egyes illusztrációk női meztelenséget ábrázolnak, emiatt csak 18 éven felüli és ilyesmire nem érzékeny olvasóim kattintsanak a „TOVÁBB” linkre.

Tovább

Aranyozott vuduasszony, kigyúrt spanyol fakír

La rebelión de las muertas / Vengeance Of The Zombies (1973)

London, 1972… Noha a keletről importált egzotikus guruk imádata 3-4 évvel korábban hágott tetőfokára, a kissé fáziskésésben lévő Krisnának is jut épp elég, New Age maszlaggal átverhető kliens a ködös albioni rockmuzsika és ellenkultúra fellegvárában. Krisnánk legújabb elkötelezett rajongója Elvire Irwing, az unatkozó helybéli arisztokrata, aki alig várja, hogy szellemi vezetője a hálóba is bevezesse. Krisna mellesleg sokféle okkult praktikában jártas: Néha csodafakírként gyűjti a pénzt (elég nehéz e minőségében elképzelni, elvégre impozáns izomkötegétől valószínűleg a strapabíróbb szöges ágyak is kilehelnék a lelküket), máskor az afrikai eredetű vudu szakértőjének pózában tetszeleg.

la_rebelion_de_las_muertas_1973.jpgFIGYELEM! Egyes illusztrációk női meztelenséget ábrázolnak, emiatt csak 18 éven felüli és ilyesmire nem érzékeny olvasóim kattintsanak a „TOVÁBB” linkre.

Tovább

A kukkoló és a lovak szerelmese

Deadly Strangers (1975)

A greenwoodi elmegyógyintézet egyik háborodott lakójának elege lesz a diliházi hétköznapokból, ezért egy ápolónő és az éjjeliőr likvidálása után kereket old – hogy kicsoda ő, arról a nézőknek fogalmuk sincs, ugyanis a kamera a nem látszó szökevény szemszögéből mutatja ezeket az eseményeket. Nem sokkal később egy környékbeli házaspár felfedezi, hogy valaki betört hozzájuk és ruhákat csent el a hálószobájukból. Ezt követően egy férfi megáll kék Austin Maxijával egy útszéli telefonfülkénél, azonban míg a hívását intézi, valaki beül az autója volánja mögé, majd amikor az Austin tulajdonosa kilép a fülkéből, az illető halálra gázolja. Másnap egy tipikus kisvárosi kocsmában a 30-as évei elején járó fiatalembernek, Stephen Slade-nek megakad a szeme egy csinos huszonéves nőn, Belle Adamsen. A lerobbant autójú Belle-nek egy kamionsofőr felajánlja, hogy elviszi valameddig, Stephen pedig tisztes távolságból követi őket a kocsijával… amely történetesen egy kék Austin Maxi.

deadly_strangers_1975.jpgFIGYELEM! Egyes illusztrációk női meztelenséget ábrázolnak, emiatt csak 18 éven felüli és ilyesmire nem érzékeny olvasóim kattintsanak a „TOVÁBB” linkre.

Tovább
süti beállítások módosítása