Ferencváros nőiFradi.hu

Zsinórban negyedszer nyerte meg a bajnokságot a Ferencváros

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 20 000 Ft sportfogadás bónusz + 60 ingyen pörgetés vár Rád! Regisztrálj most! (x)

A Ferencváros megvédte címét a női labdarúgó NB I-ben, mivel 3-0-ra nyert az ETO FC Győr otthonában a döntő második mérkőzésén, csütörtökön.

A Manchester City-Inter BL-döntőn az angol csapat győzelme 1.50, a döntetlen 4.70, az olaszok sikere pedig 7.00-szeres szorzóval fogadható.(x)

A meccs már az első félidőben eldőlt, ugyanis a tizedik percben a játékosedző Vágó Fanny, a 26. percben Fenyvesi Evelin, majd a 42. percben Csigi Eszter talált be - utóbbi büntetőből - a fővárosiak részéről.

A párharc hétfői, első mérkőzését házigazdaként 1-0-ra nyerte meg az FTC, amely hatodszor lett bajnok.

Eredmény, döntő, 2. mérkőzés:

ETO FC Győr - Telekom-FTC 0-3 (0-3)

Az egyik csapat második győzelméig tartó párharc végeredménye: 2-0 a Ferencváros javára.

2018/19: Ferencvárosi TC

2019/20: a koronavírus-járvány miatt a bajnokság félbeszakadt, bajnokot nem avattak

2020/21: Ferencvárosi TC

2021/22: Ferencvárosi TC

2022/23: Ferencvárosi TC