Thomas Tuchel, Antonio ConteGetty

Videó: mindkét menedzser pirosat kapott a londoni rangadó után

Vedd ki a részed 1 millió Ft ingyenes fogadásból! Ha most fogadsz a Serie A vagy a La Liga nyitófordulójára, akkor 100x10.000 Ft ingyenes fogadás vár Rád! Regisztrálj most! (x)

Pazar gólokat és parázs hangulatot hozott a Chelsea-Tottenham rangadó. A kékek két új igazolása hozta össze az első találatot, nem is akármilyet: Cucurella bal oldal szögletét Koulibaly vágta be kapásból. A Chelsea őrizte az előnyét, mígnem a második játékrészben egy erősen véleményes találattal egyenlített a Spurs. Havertzet szabálytalanul szerelték a vendégek, a megszerzett labdával végig vitt támadásból viszont Hojbjerg lőtt szemfüles átlövésgólt a 68. percben.

A vendégek menedzsere, Conte alaposan megünnepelte a gólt, még a Chelsea kispad felé is kiabált egy sort, ezt nem viselte jól Tuchel, a két edző egymásnak is ugrott, aminek 1-1 sárgalap lett az eredménye. Ment tovább a Chelsea, és a próbálkozásokat siker koronázta. Sterling ugratta ki okosan Jamest, a jobbhátvéd pedig ziccerben nem hibázott, és ismét vezetéshez juttatta a hazaiakat a 77. percben. A slusszpoént ki más, mint Harry Kane szállította, a hosszabbítás utolsó percében egy szögletet csúsztatott a kapuba, és alakította ki a 2-2-es végeredményt.

A pontosztozkodás megviselte a hazaiak mesterét, Thomas Tuchelt, aki a neki gratuláló Conte kezét nem volt hajlandó elengedni, a két menedzser ismét dulakodott egy sort, amiért mindketten – jogosan – a kiállítás sorsára jutottak már a lefújást követően.

unibet

Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre.

A Leeds United-Chelsea bajnokin a hazaiak győzelme 6.25, a döntetlen 4.00, a vendégsiker 1.57-szeres szorzóval fogadható. (x)

Ki lesz a Liverpool következő vezetőedzője Jürgen Klopp nyári távozása után?