Leipzig-MontpellierRB Leipzig Twitter

Szoboszlai a keretben sem volt a Lipcse vesztes edzőmeccsén

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 10 000 Ft bónusz + 10 000 Ft ingyen fogadás vár Rád! Regisztrálj most!

Azok után, hogy múlt szombaton Szoboszlai Dominik végre bemutatkozhatott az RB Leipzig színeiben az AZ Alkmaar elleni felkészülési mérkőzésen, ezúttal a keretben sem kapott helyet.

Jesse Marsch együttese pénteken a francia Montpellier ellen lépett pályára, a három magyar válogatott játékosból Willie Orbán a kezdőcsapat tagja volt, míg Gulácsi Péter és Szoboszlai Dominik a kispadra sem ült le.

A rendhagyó, 4x30 perces mérkőzésen a lipcseiek Sorloth révén korán vezetést szereztek, azonban a franciák a találkozó végén, a 96. és a 117. percben szerzett gólokkal megfordították és megnyerték a meccset.

Willie Orbán 57 percig volt a pályán, tehát azt is mondhatjuk, a magyar válogatott játékossal még stabil volt a védelem.