Matteo Darmian celebrate Inter Cagliari Serie A 202122Getty

Serie A: az utolsó forduló dönt a bajnoki címről

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 10 000 Ft bónusz + 10 000 Ft ingyen fogadás vár Rád! Regisztrálj most! (x)

Az Olasz Kupa szerdai elhódítása után a 37. fordulós mérkőzését is remekül kezdte Simone Inzaghi együttese, és a 25. percben vezetést szerzett, majd a második félidő elején kettőre növelte előnyét. Ekkor eldőlni látszott a mérkőzés, de két perccel a második gól után szépített az addig gyengén játszó szárd együttes. Egyenlíteni viszont nem sikerült a házigazdának, Lautaro Martinez pedig saját maga második találatával a 84. percben lezárta a meccs érdemi részét.

Az egy hét múlva sorra kerülő zárókörben a Milan a Sassuolóval, az Inter pedig a Sampdoriával találkozik.

Juventus-SS Lazio 20.45

A tabella élmezőnyének állása: 1. AC Milan 37 (66-31) 83 pont 2. Internazionale 37 (81-32) 81 pont

unibet

Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre.

A Southampton-Liverpool meccsen a hazai siker 7.00, a döntetlen 5.20, a vendég győzelem 1.44-szeres pénzt fizet. (x)