Sergei Rebrovfradi.hu

Rebrov: nem erre számítottam

A Ferencváros 2-2-es döntetlent játszott az MTK otthonában a NB I szombati játéknapján. Szerhij Rebrov a mérkőzést követően csalódottan nyilatkozott, miután csapata remek első félidőt követően, a második játékrészben négy perc alatt leadta két gólos előnyét és végül cska egy pontot szerzett.

10 000 Ft bónusz + 10 000 Ft ingyen fogadás csak a Goal olvasóinak az Unibeten! Kattints, regisztrálj és játssz kockázatmentesen!

"Az egyik legjobb első félidőt láthattuk a csapattól, mióta a Ferencvárosnál vagyok, nagyon jól játszottak a fiúk. Kétgólos előnyről megnyerhettük volna a mérkőzést, a második játékrészben azonban a kapott gólok után megváltozott a helyzet. Ennek ellenére is fordulópontot jelenthetett volna, ha értékesítjük a tizenegyest. Nem ilyen második félidőre számítottunk. Jöttek a hibák egymás után, elveszítettük az önbizalmunkat, az MTK pedig kihasználta ezeket. Az utolsó 15 percben el kell ismerni az MTK jó kontrákat vezetett. Az első félidőben jól teljesítettünk, a kapott gólig jó játékot mutattunk, de a mérkőzés 90 percig tart"- idézi a a fradi.hu az ukrán szakembert.

A cikk lejjebb folytatódik

A Ferencváros ráadásul már másodszor ad le kétgólos előnyt a tavaszi szezonban, néhány hete a Mezőkövesd ellen is ez történt. Ennek ellenére Rebrov nem kritizálta -legalábbis a sajtónak- játékosait, hiszen továbbra is óriási előnnyel vezetik a bajnokságot.

"Én is nagyon rosszul élem meg a hibáinkat, hiszen kielemeztük azokat, a játékosokkal átbeszéltük a mezőkövesdi mérkőzés tanulságait. A kétgólos vezetés önbizalmat kellett volna, hogy adjon. Ettől függetlenül büszke vagyok a csapatra, hiszen bár veszítünk pontokat, jelenleg is 14-15 pontnyi előnnyel vezetjük a bajnokságot."