Ádám Martin Sportal.hu

Megtaláltuk az új Szalai Ádámot? Nézd vissza Ádám Martin pazar gólját Észtország ellen! – VIDEÓ

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 20 000 Ft sportfogadás bónusz + 60 ingyen pörgetés vár Rád! Regisztrálj most! (x)

Ádám Martin góljával 1–0-ra vezet a magyar válogatott egy félidő után az Észtország elleni felkészülési mérkőzésen.

Szoboszlai Dominik végzett el egy bal oldali szögletet a találkozó 41. percében. Az RB Leipzig középpályása egy 30 méteres keresztpasszt választott, Kalmár Zsolt pedig félfordulatból előtte a lekészítést, ami ugyan mellé ment volna pár centivel, de Ádám Martin beletette a fejét, a labda pedig az észt kapuban kötött ki a zseniális bólintás után. 1–0.

A 28 éves szegedi születésű csatár gólját ide kattintva nézheted vissza.

Frissítés!

A végeredmény a második félidőben már nem változott, így a magyar válogatott végül Ádám Martin góljával nyert 1–0-ra Észtország ellen.

unibet

Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre.

A Magyarország–Bulgária Európa-Bajnokság selejtezők mérkőzésen a hazai győzelem 1.67, a döntetlen 3.60, a vendég siker 5.50-szeres szorzóval fogadható.(x)

Ki lesz a Liverpool következő vezetőedzője Jürgen Klopp nyári távozása után?