Megsemmisítő Puskás-búcsú Európától

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 10 000 Ft bónusz + 10 000 Ft ingyen fogadás vár Rád! Regisztrálj most!

Az Újpesttel ellentétben a Puskás Akadémia meglehetősen nehéz helyzetből várta a lett RFS elleni visszavágót, hiszen az első mérkőzésen Hornyák Zsolt együttese némi meglepetésre sima 3-0-s vereséget szenvedett idegenben.

Az első félidő egyik legérdekesebb történése az volt, amikor a vendégek védője, Savalnieks véres mezét tisztára kellett cserélni, ám jó 7-8 percig keresték a megfelelő dresszt, így addig emberelőnyben futballozhatott a felcsúti csapat, ám nem sikerült kihasználni a lettek zavarodottságát.

A fordulást követően hazai oldalon három méterről sem sikerült kaput találni, ellenben a vendégek az 53. percben egy bal oldali lapos beadás után Lemajic révén megszerezték a vezetést.

Két perccel később Libor Kozák úgy fejelt kapura, hogy a labda kétszer is megpattant a felsőlécen, ám ezután sem került a gólvonal mögé a játékszer.

A 69. percben tovább növelte előnyét az RFS, ezúttal a jobb oldalról érkező beadást fejelte Santana Tóth Balázs kapujába.

A letteknek minden bejött a párharc során, a PAFC-nak semmi.

Európa Konferencia-liga, selejtező, 2. forduló, visszavágó
Puskás Akadémia-RFS 0-2
gól: Lemajic (53.), Santana (69.)
összesítésben: 0-5

unibet

Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre.

Az Újpest a Puskás Akadémiát fogadja az NB I 1. fordulójában. A lilák győzelme 2,90-szeres szorzóval fogadható.