Unibet

Meglepetés: vereséggel kezdett a Ferencváros

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 10 000 Ft bónusz + 10 000 Ft ingyen fogadás vár Rád! Regisztrálj most!

Az NBI első fordulójában a Ferencváros a Kisvárdát fogadta, a Peter Stöger, a zöld-fehérek edzője a kezdőbe nevezte Bogdán Ádámot, így Dibusz Dénes csak a kispadon kapott helyet. Bogdánnak a 26. percben akadt először védeni valója, akkor Navrátil lövését hárította szép mozdulattal a kapus.

A 40. percben Wingo került helyzetbe, Laidouni beadása után azonban nem találta el jól az amerikai játékos a labdát, maradt a 0-0, és a szünetig ez már nem is változott. Az első 45 perc nagy küzdelmet igen, színvonalas játékot kevésbé hozott.

A cikk lejjebb folytatódik

A fordulás után Matheus hatalmas góljával vezetést szerzett a Kisvárda! A brazil remekül tekert a bal felsőbe 15 méterről, Bogdánnak esélye sem volt. A 61. percben nem sokon múlt az egyenlítés: Zachariassen nem találta el a labdát ajtó-ablak helyzetben. Három perccel később pedig jött az újabb várdai gól: Navrátil talált be a Ferencváros kapujába egy óriási védelmi hibát követően.

Bő tíz perccel a vége előtt egy „videóbírós” büntetőhöz jutott a Ferencváros, melyet a sértett Ryan Mmaee értékesített. A hátralévő időben ugyan volt lehetősége a házigazdának – igaz, a Kisvárda kapufáig is jutott – nem sikerült az egyenlítés. A zöld-fehérek 16 éve kezdtek legutóbb vereséggel, most ez a sorozat szakadt meg, a Kisvárda megérdemelten vitte el a három pontot a fővárosból.

Ferencváros-Kisvárda 1-2 (0-0)
Gólszerők: R. Mmaee (11-esből), illetve Matheus, Navrátil.

unibet

Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre.

A Fehérvár győzelme 1,80-szoros pénzt ad az NB I 1. fordulójában a Zalaegerszeg otthonában.