Nehéz ellenfelekkel találkozik a HaladásMTI

Másodszor is kikapott, így nem juthat tovább a Haladás

Naponta új játék és nagy nyeremény vár az Unibet Adventi naptárában! Regisztrálj most!

Csütörtökön a Levante együttesétől kapott ki 3-2-re Lisszabonban, és így eldőlt, hogy nem juthat tovább. A spanyol gárda az első félidőben kétgólos előnyre tett szert, s bár a magyarok a másodikban egyenlíteni tudtak, a hajrában esett találat a Levante javára döntötte el az összecsapást. A szombathelyiek a szerdai első fordulóban a házigazda Benficától szenvedtek 8-3-as vereséget, szombaton a harmadik körben pedig az ukrán Uragan lesz az ellenfelük. Az elitkör négy csoportgyőztese jut a négyes döntőbe.

Futsal Bajnokok Ligája, elitkör, D csoport, 2. forduló:

Levante (spanyol)-Haladás 3-2 (2-0)

gól: Amessaoud (14.), Araca (17.), Gallo (38.), illetve Sipos (22.), Amessaoud (30., öngól)