LewaSkySports

Iskolafoci bajor módra

A német Bundesliga 5. fordulójában a címvédő Bayern München 5-0-ás győzelmet aratott hazai pályán a Frankfurt ellen.

Az első gólra 10 percet kellett várni: Coman ugratta ki Lewandowskit, aki a bal alsó sarkot célozva a kapuba talált. 1-0

15 perccel később Kimmich jobb oldali szögletét követően ismét Lewandowski volt eredményes, ezúttal fejjel. 2-0

Az első félidőben újabb gól nem esett, bár a lengyel csatár előtt volt még egy lehetőség, lövését azonban hárította Trapp.

A 60. percben érkezett a mesterhármas: Douglas Costa remek kiugratásából lőtt kapura Lewandowski. 3-0

12 perccel később a sérüléséből felépülő Sané csereként beállva góllal tért vissza. 4-0

A találkozó utolsó perceiben a szintén csereként beálló mindössze 17 éves Jamal Musiala is gólt rúgott. 5-0

Ezzel a győzelemmel a Bayern München története 700. hazai sikerét érte el, Lewandowski pedig az idei szezonban 5 mérkőzésen 10 gólt szerzett.