Silkeborg FCSBGSP.ro

Ez kínos: a dán Silkeborg rommá verte a Steaua Bukarestet!

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 20 000 Ft bónusz + 10 000 Ft ingyen fogadás vár Rád! Regisztrálj most! (x)

Az FCSB, lánykori nevén Steaua Bukarest a Silkeborg otthonában lépett pályára az Európa Konferencia Liga csoportkörének harmadik fordulójában.

Rémálomszerűen indult a mérkőzés a román csapatnak, Anders Ferslev Klynge és Kusk korai góljaival már 8 perc után 2-0-ra vezettek a hazaiak.

Ráadásul az FCSB ahelyett, hogy közelebb zárkózott volna, a 35. percben egy büntetőt is összehozott, amit a rutinos Nicklas Helenius higgadtan értékesített. 3-0.

A fordulást követően nem változott a játék képe, a Silkerborg dominálta a mérkőzést, ami gólokban is megmutatkozott, Stefan Teitur Thordarson és Tonni Adamsen is betalált, ezzel beállítva az 5-0-s végeredményt.

Silkeborg-FCSB 5-0 (3-0)

gólszerzők: Klynge(3.), Kusk(8.), Helenius (35.), Thordarson (58.), Adamsen (71.)

unibet

Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre.

A Manchester City-Southampton bajnokin a hazaiak győzelme 1.14, a döntetlen 10.00, a vendégsiker 20.00-szoros szorzóval fogadható. (x)