Euro2020: Újra hengereltek az olaszok

Regisztrálok ingyen és építem a nyerő szériámat a nagy nyereményekért!

Ma este 21 órakor az olaszok hazai pályán, a Stadio Olimpicóban fogadták a svájciakat. Az EB-meccs nem volt zártkapus, 16 ezer néző a helyszínen tekinthette meg a találkozót.

Az olaszok jól kezdték az összecsapást, és az első félidő közepén már meg is szerezték a vezetést, Berardi beadását Manuel Locatelli lőtte közvetlen közelről az üres kapuba, és mivel több gól már nem született az első 45 percben, így a félidőben 1–0-val mehettek az öltözőbe a csapatok. A folytatásban az olaszok ott folytatták, ahol abba hagyták, és Manuel Locatelli távoli lövésével az 52.percben már 2–0-ra vezettek a hazaiak.

Locatelliék azonban nem álltak le, továbbra is helyzeteket alakítottak ki, aminek meg is lett az eredménye, a 89. percben Ciro Immobile gondolt egyet távolról, és 25 méterről védhetetlenül a jobb alsóba zúdította a labdát, 3–0.

Több gól viszont már nem született, így Olaszország-Svájc 3–0 egy sima mérkőzésen. Mancini tanítványai megérdemelten győztek, és 2 győzelemmel és 6 ponttal vezetik az A-csoportot.