Ádám MartinUlsan Hyundai FC Facebook

Ádám Martin brillírozott: gólja mellett egy gólpasszt is kiosztott új csapatában!

Vedd ki a részed 1 millió Ft ingyenes fogadásból! Ha most fogadsz a Serie A vagy a La Liga nyitófordulójára, akkor 100x10.000 Ft ingyenes fogadás vár Rád! Regisztrálj most! (x)

A magyar válogatott támadója második alkalommal lépett pályára a listavezető színeiben, góllal és gólpasszal hálálta meg a bizalmat a 4-0-val zárult találkozón. Az Ulszan 55 pontjával továbbra is a tabella első helyét foglalja el.

A cikk lejjebb folytatódik

Percről Percre:

A Paksról érkező csatár a 28. percben szerezte meg az Ulsannak a vezetést, büntetőből. 1-0.

A hazaiak vezetését Jun Amano duplázta meg az első félidő hosszabbításában, a gólpasszt a 27 éves magyar játékos adta. 2-0.

51. perc: Már 3-0 állt az eredményjelzőn, a grúz Valeri Qazaishvili is betalált

76. perc: Ádám Martin le, Leonardo be

93. perc: a 25 éves Leonardo beállította a 4-0-s végeredményt!

unibet

Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre.

Csütörtökön Köln-Mol Fehérvár mérkőzést rendeznek a Konferencia Ligába. A székesfehérváriak idegenbeli sikere 8.5-ös szorzón fogadható az Unibeten. (x)