Csoboth Kevinujpestfc.hu

Csoboth mesterhármast lőtt, győzelemmel mutatkozott be az Újpest régi-új edzője

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 20 000 Ft sportfogadás bónusz + 60 ingyen pörgetés vár Rád! Regisztrálj most! (x)

3-2-re nyert az újból Nebojsa Vignjevic vezette Újpest a Zalaegerszeg ellen az OTP Bank Liga 25. fordulójában.

A Zalaegerszeg kezdte jobban a meccset, hátul igen figyelmetlennek tűntek a házigazdák. Az első nagy helyzet a vendégek előtt adódott, egy bedobást követően Zoran Lesjak elé pattant a labda, de a kivetődő Djordje Nikolicba rúgta azt.

Pár perccel később Csoboth Kevin centerezett Ognjen Mudrinskinek, de a csatár üres kapu mellé passzolta a labdát. A szerb játékos még az első félidőben megsérült, helyére Gouré állt be. A 29. percben Gouré kiugratását követően beadta középre a labdát, amire Csoboth tökéletesen érkezett és a hálóba bombázott. 1-0

A 33. percben Csoboth kicselezi a 16-oson Kovácsot, aki kibuktatta a szélsőt. Videóbírózás után büntető lett a vége. A tizenegyest Petrus Boumal végezhette el. Az Újpest játékosa két perc alatt két büntetőt is elpuskázott, mivel az első rúgásnál úgy ítélte meg a játékvezető, hogy a kapus nem helyezkedett a vonalon. VIDEÓ

Az első félidőben mindössze egy találat született, a másodikban megnégyszereződött a gól száma.

A 47. percben Csoboth duplázta meg találatainak számát. Nikolics kirúgása után a magyar támadó vette le a labdát, majd a kapuig menetelt és könnyen gurította be a kapus lábai között. 2-0

A 63. percbe még csak szépített egy öngóllal a ZTE (2-1), három perccel később már egyenlített is Ubochioma révén. 2-2

15 perccel a mérkőzés vége előtt azonban újból Csoboth villant meg és megszerezte a csapata három pontját és találatát. Vignjevics győzelemmel tért vissza Újpestre.

A mérkőzés után az Újpest beérte a ZTE-t a tabellán, a jobb gólkülönbségnek köszönhetően előzi jelenleg a Zalaegerszeg a 7. helyen a 8. helyen lévő fehér-lilákat.

Korábbi NB 1-es eredmények:

Kisvárda-Puskás Akadémia 2-2

unibet

Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre.

A Ferencváros–MOL Fehérvár magyar bajnokin a hazai győzelem 1.43, a döntetlen 4.80, a vendég siker 7.00-szeres szorzóval fogadható.(x)