SuarezGetty

Beköszönt az ex Barcás, két góllal nyert az Atlético

A spanyol élvonal 7. fordulójában 2-0-ás győzelmet aratott az Atletico Madrid hazai pályán a Real Betis ellen.

A mérkőzést a Betis kezdte jobban: több támadást vezényelt le, az első félidőben hétszer lőttek kapura, gólt azonban nem tudtak elérni.

A találkozó első gólja a második játékrész huszadik másodpercében esett: Llorente kapta meg a labdát, aki a tizenhatos sarkánál egy védőt kicselezve éles szögből a kapuba talált. 1-0

A mérkőzés egyébként kiegyenlített volt az erőviszonyokat tekintve, a 72. percben azonban jött egy újabb csapás: a Betis egyik játékosát Montoyát állította ki a játékvezető.

Újabb gól csak a 91. percben esett: egy jól megszervezett támadást követően Suárez lőhetett kapura. 2-0