Osimhen InjuryGetty Images

Bajban a Napoli: Osimhen lesérült, kihagyhatja mindkét BL meccset

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 20 000 Ft sportfogadás bónusz + 60 ingyen pörgetés vár Rád! Regisztrálj most! (x)

Rossz hírek érkezte a Napoli háza tájáról, Victor Osimhen izomsérülést szenvedett a válogatott szünet alatt – erősítette meg közleményében a klub.

A csatár bal combjánál szenvedett sérülést, de a jövő héten újabb vizsgálatokkal értékelik ki az állapotát. Osimhen kihagyja a következő, vasárnapi tervezett Milan elleni Serie A-mérkőzést, és valószínűleg a Lecce elleni meccsen sem állhat Luciano Spalletti rendelkezésére.

A Napoli nem közölt hivatalos időpontot a visszatérésére, de attól tartanak, hogy Osimhen kihagyhatja a Milan elleni két Bajnokok Ligája-mérkőzést. Az első mérkőzésre április 12-én kerül sor. A Sky Sport hírei szerint 15-20 napot is igénybe fog venni a felépülése, ami azt jelenti, hogy kétséges a visszatérése az április 18-i visszavágóra is.

Osimhen a Serie A jelenlegi gólkirálya, 21 találatot szerzett a ebben az idényben és, átlagosan 91 percenként egy talál be a kapuba. A helyét valószínűleg Giovanni Simeone veszi át, mivel Giacomo Raspadori izmosérülése után csak a héten kezdett el edzeni a csapattal.

unibet

Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre.

A Napoli-AC Milan bajnokin a hazai győzelem 1.82, a döntetlen 3.55, a vendég siker 4.50-szeres szorzóval fogadható.(x)