Mansour Palermo GFXGOAL

A Manchester City tulajdonosai megvásárolhatják a Palermót is

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 10 000 Ft bónusz + 10 000 Ft ingyen fogadás vár Rád! Regisztrálj most!

A Manchester Cityt is tulajdonló, Manszúr sejk érdekeltségeibe tartozó City Football Group megvásárolhatja az olasz másodosztályú Palermo csapatát. Az egykor szebb napokat is látott szicíliai alakulat 13 millió euróért cserélhet gazdát, és ha létrejön az üzlet, a Palermo lehet a CFG 11. csapata.

Az olaszokra ráfér a tőkeinjekció, 2019-ben csődöt jelentettek, és az olasz negyedik vonalba sorolták vissza őket, a klub népszerűsége azonban töretlen, a harmadosztályban is 31 000-es nézőszámot értek el a szezon végére.

Az ügylet során a CFG a Palermo részvényeinek 80%-át szerezheti meg 12-13 millió euróért.

unibet

Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre.

A West Ham-Manchester City bajnokin a hazaiak győzelme 8.00, a döntetlen 4.75, a vendégsiker 1.40-szeres szorzóval fogadható. (x)

Ki lesz a Liverpool következő vezetőedzője Jürgen Klopp nyári távozása után?