62 találat az Indexről, és a környékéről.

2019 január 28., 14:47

Vladan Matics kiborította a bilit Vladan Matics kiborította a bilit

A férfi kézilabda-válogatott kapitánya szerint az erőnlét katasztrofális, zsírosak, nagydarabok, lassú lábúak vagyunk.

2019 január 23., 19:54

Megsemmisítő vereség, kegyetlen rémálom a vb vége Megsemmisítő vereség, kegyetlen rémálom a vb vége

Ha öttel kapunk ki, életben lennének az olimpiai álmaink, de kilenccel aláztak meg a norvégok, akiknek nem számított a gólkülönbség, és dermesztő sebességgel játszottak hozzánk képest. Így sincs minden veszve, de már csak sodródunk.
Norvégia-Magyarország

Ráti József
2019.01.23. 17:52 Módosítva: 2019-01-23 19:57:47
Nyomasztóbb vereséget elképzelni sem lehet. Ha öttel kapunk ki, mehettünk volna a hetedik helyért, de norvégok szétszedtek bennünket, átrohantak rajtunk a meccs néhány szakaszában. Az olimpiai álmoknak még így sem lőttek, de nagyon sok feltételnek kellene teljesülnie, hogy ott lehessünk a selejtezőben.

2019 január 20., 17:52
  • Percről percre

Magyarország-Tunézia Magyarország-Tunézia

A kézilabda-válogatott győzelmével életben tartotta a reményeit, hogy a legjobb nyolc közé kerüljön, és elérje az olimpiai selejtezőt. A sérülésből visszatérő Balogh és Lékai voltak a jól is védekező csapat vezérei.

2019 január 19., 20:17

Dánia-Magyarország Dánia-Magyarország

A sérülések miatt teljesen új felállásban voltunk kénytelenek támadni, de jól szálltak be a fiatalok a férfi kézi-vb-n. Ennek ellenére Dánia végig vezetett és egy percig nem érezhette veszélyben magát.

2019 január 17., 20:15

Svédország-Magyarország Svédország-Magyarország

A csoportgyőzelemért játszott egymással Magyarország és Svédország. Sokáig kiegyensúlyozott volt a találkozó, a végére azonban elfogyott a magyar csapat, így csoportmásodikként jutottunk tovább.
Továbbjutottunk, de nem örült a válogatott

2019.01.16. 20:09 Módosítva: 2019-01-17 13:02:59
A 2. hely megvan a kézi-vb csoportkörében, de vélhetően csak egy pontot viszünk tovább. Az óriási fordulatok meccsén Lékai utolsó perces góljával lett 30-30 Egyiptom ellen. Dzsamalit súlyos sérülése miatt elveszítettük.

2019 január 16., 17:48

Magyarország-Egyiptom Magyarország-Egyiptom

A magyar férfi kézilabda-válogatott Egyiptom ellen a továbbjutásért játszik. Ha nyer, nemcsak ott lesz a középdöntőben, hanem minimum 2 ponttal kezdi a vb legfontosabb szakaszát. Kövesse élőben!

2019 január 14., 15:20

Kifogástalan játékkal vertük Katart Kifogástalan játékkal vertük Katart

Kiválóan kezdtünk Katar ellen a kézi-vb-n, második félidőben Balogh Zsolt kiválása okozott némi gondot, de hamar helyreállt a rend. Szinte kifogástalan védekezéssel és támadásokkal nyertünk ezen a fontos meccsen.

2019 január 13., 17:53

Magyarország-Angola Magyarország-Angola

A magyar kézilabda-válogatott az első félidőben megalapozta az Angola elleni vb-győzelmet. Csak a különbség volt kérdés, de még sok minden van hátra a célig.
Zseniális kezdés után összeomlott a magyar válogatott

2019.01.11. 20:43 Módosítva: 2019-02-11 14:11:00
Az első 10 perc után 5-0-ra vezettünk Argentína ellen a férfi kézi-vb-n, de gálázás helyett jött a hideg zuhany. A második félidő alapján örülhetünk a döntetlennek, pedig abszolút favoritként kezdtük a csoportmeccset.

2019 január 11., 17:47

Magyarország-Argentína Magyarország-Argentína

Argentínával kezdtünk a férfi kézi-vb-n, de a várt könnyed győzelem helyett örülhetünk, hogy legalább a döntetlen összejött. Támadásban és védekezésben is rengeteg volt az érthetetlen hiba, ilyen játékkal Angola is veszélyt jelent majd ránk.
Be kell jutni a nyolcba, minden más bullshit

2019.01.11. 15:10 Módosítva: 2019-01-11 20:49:34
Lékai Máté világosan beszélt a kézi-vb előtt. Matics látja a tüzet, az egység még jól jöhet. Mit lát belőlünk a kieli igazgató? Játékossal, kapitánnyal hangolódtunk a meccsekre, este jön Argentína.