66 találat az Indexről, és a környékéről.

Portugália-Magyarország Portugália-Magyarország

34-26-ra kapott ki Portugáliától a magyar kézilabda-válogatott az Eb-középdöntőben, ezzel elúszott az olimpia.

2020 január 21., 20:21

Magyarország–Svédország Magyarország–Svédország

A végére szétesett a magyar válogatott a svédek elleni Eb-csoportmeccsen, az utolsó 13 percben gólt sem dobva, 0-6-os sorozattal úszott el a meccs, 18-24 lett a vége.. Az olimpiai selejtező még meglehet a portugálok ellen, az elődöntőbe jutás viszont veszélybe került.

2020 január 19., 16:00

Szlovénia–Magyarország Szlovénia–Magyarország

A szlovén átlövők uralták az első félidőt a Eb középdöntőjében, de a másodikban feljavult a kapusteljesítmény és a védekezés is. Ligetvári és Bánhidi bombái ellen pedig nem volt ellenszer.

2020 január 17., 18:01

Norvégia-Magyarország Norvégia-Magyarország

A bravúrgyőzelmek után megkezdi a középdöntős szereplést a férfi kézilabda-válogatott az Európa-bajnokságon. Az ellenfél Norvégia, amely a torna egyik favoritja. Kövesse online a mérkőzést!

2020 január 15., 18:01

Izland-Magyarország Izland-Magyarország

A magyar férfi kézilabda-válogatott fantasztikus második félidőt produkálva 24-18-ra nyert Izland ellen az Eb utolsó csoportmeccsén, ezzel veretlenül jutott be a középdöntőbe.
Kell még egy nagy dobás a továbbjutáshoz a kézi-Eb-n

2020.01.14. 13:58 Módosítva: 2020-01-15 14:09:23
A szakmai stáb képes rá, a játékosok pedig vevők rá. A magyar csapat olyan védekezéssel lepte meg Dániát, amit csak egyszer gyakorolt. Következő ellenfelünk Izland, amely a kézilabdában megkeserítette már párszor az életünket, most egy döntetlen kell ellenük.

2020 január 13., 20:14

Dánia-Magyarország Dánia-Magyarország

A férfi kézilabda-válogatott győzelemmel indított az Európa-bajnokságon, hétfői meccsén viszont már a világbajnok dánok ellen kellene helytállnia. Kemény menet lesz, kövesse online!

2020 január 11., 15:50

Magyar-orosz 26-25, győzelemmel kezdte az Eb-t a kéziválogatott Magyar-orosz 26-25, győzelemmel kezdte az Eb-t a kéziválogatott

Mikler bravúrja nagyon kellett az utolsó fél percen belül, de győzelemmel kezte az Eb-csoportkört a magyar válogatott. Volt 4 gól is az előny, a végére egy maradt, 26-25 a vége az oroszok ellen. Nagy lépést tettünk a továbbjutás felé.