Di María egyetlen érintésből emelt óriási gólt a PSG-ben

2019. október 19., szombat 08:03

A francia futballbajnokságot vezető PSG a Nice ellen lépett pályára péntek este: négyet vágtak idegenben, ráadásul egy igazán pazar gól is belefért a csapat argentin sztárjától, Ángel Di Maríától.

Ő volt az, aki már a 15. percben megszerezte a vezetést a csapatának, aztán a 21. percben jött a fő attrakció. Thomas Meunier ugratta ki a szélen, majd Di María éles szögből, egyetlen érintésből gyönyörű gólt emelt a kint álló kapus fölött.

A második félidőben ugyan szépített a nizzai csapat, de a hajrában még berámolt kettőt a PSG, néhány percen belül Mbappé és Icardi is betalált, így lett a vége 4-1. Di María pontosan egy hónap után duplázott a párizsi csapatban, legutóbb a Real Madrid ellen a Bajnokok Ligájában lőtt két gólt.