Magyar NB I.: Ezt az ordító ziccert hogy lehetett kihagyni?

2019. szeptember 15., vasárnap 12:45

A magyar élvonalbeli focibajnokság kihagyott helyzeteiből szép gyűjtést lehetne rendezni. A felcsúti Puskás Akadémia-Kaposvár szombati meccsén újabb gyöngyszemmel bővült ez a lista.

A második félidő elején a kaposváriak rögtön helyzetbe kerültek. Csiki Norbert bal szélről tökéletesen passzolta a labdát Beliczky Gergő elé. Beliczky szemtől szemben maradt a kapussal, és többször is vissza kell nézni, hogy maradt ki ez az ordító ziccer. Íme az M4 Sport felvétele:

A kaposváriaknak is minden bizonnyal eltartott egy ideig feldolgozni a látottakat. Ugyanis a következő támadásnál a felcsútiak kihasználták a zavart: ott nem maradt ki a ziccer, David Vanacek gólt lőtt. Majd két perc múlva újra betalált, így el is dőlt a meccs sorsa: 2-0 lett a felcsúti Puskás Akadémiának.