Index Vakbarát Hírportál

Döbbenetes hibával sokkolta a kapus a csapatát

2019. április 19., péntek 21:32

A spanyol bajnokság 33. fordulójának nyitómeccsén pénteken 21 órától a nemzetközi kupaindulásért harcoló Alaves a kiesés ellen küzdő Valladolidot fogadta.

A vendégcsapatnak minden pont létfontosságú, ezért Yoel kapus hibája egészen hajmeresztő, különösen bő három perc játék után.

Guidetti becsúszott

Nem volt a legjobb a hazaadás, de ha kiengedi, jön egy szöglet. Ha már maga elé tette, sokkal gyorsabban kellett volna megoldania a helyzetet, nem ilyen bénultan. Guidetti mintha számított volna erre a hibára, dobta magát, és jól tette, mert az Alaves ezzel már gyorsan vezetett.

A 24. percben a lelkileg nem túl jó állapotban lévő Yoel elnézett egy szabadrúgást is, ezzel lett magabiztos az Alaves előnye, a Valladolidnak félóra alatt már kettőt kellett cserélnie.

A Valladolid ilyen előzmények után is feltámadt, és egyenlített (2-2), a 90. percben pedig a fordításra is volt esélye, miután kapufát lőtt.