Bekeményít a Fradi edzője, Boli a kispadra sem ülhet le a BL-meccsen

2021.08.03. 20:54

A Ferencváros labdarúgócsapata szerdán a Slavia Prahát fogadja a Bajnokok Ligája selejtezőjének harmadik fordulójában. Peter Stöger együttese vereséggel hangolt a találkozóra, azonban úgy tűnik, ennek következményei is vannak a csapat háza táján.

Úgy tudjuk, az osztrák szakember bizonyítványt osztott a szombati, Kisvárda elleni mérkőzés (1–2) után, és nevelési célzattal Franck Boli – akinek állítólag az utóbbi napok edzésmunkájával sem volt elégedett a mester – még a kispadra sem ül le a cseh bajnok ellen, és nem kizárt, hogy nem ő lesz az egyetlen kimaradó.

Az ügyben kerestük a Ferencvárost, de a klub nem kívánta kommentálni információnkat.

Boli végigjátszotta a Kisvárda elleni mérkőzést, a 87. percben egy sárga lapot is kapott. Stöger már a szünetben kettőt cserélt az FTC első bajnoki meccsén, Róbert Makot és Tokmac Nguent is lehozta.

Szombaton mi is csalódottak voltunk, nem csak a szurkolók. Nekik nagyon szépen köszönjük a 90 percen át tartó buzdítást, amellyel a csapatot segítették! Szerdán egy másik arcát fogja mutatni a Ferencváros. A szombattal kapcsolatban egyetlen jó dolgot tudnék kiemelni, az pedig a szurkolás volt

– fogalmazott keddi sajtótájékoztatóján az 55 éves tréner.

A találkozó szerdán 20 órakor kezdődik a Groupama Arénában.