Rafael Nadal kiesett Madridban

2021.05.07. 21:51

Az ötszörös bajnok Rafael Nadal nem jutott a legjobb négy közé a Madridban zajló salakpályás tenisztorna férfiversenyében.

Az elsőként rangsorolt spanyol játékost a pénteki negyeddöntőben a 2018-as győztes Alexander Zverev győzte le két szettben, és karrierje során először nyert Nadal ellen salakon.

Az ötödik helyen kiemelt német teniszező ellenfele a harmadikként rangsorolt, kétszeres döntős osztrák Dominic Thiem lesz a fináléért.

A spanyol Rafael Nadal elhagyja a pályát, miután 4:6, 4:6 arányban kikapott a német Alexander Zverevtől a madridi salakpályás férfi tenisztorna negyeddöntőjében 2021. május 7-én.