Menő ez a piros szerelés, de a győzelemhez kevés

I.negyed: Az első jól megkomponált Bucs drive-ot Jameis Winston és Cameron Brate játékkapcsolata váltja touchdown -ra. Ezt követően csak puntolgatás történik a negyedben. 7:0 ide

II.negyed: Elátkozott dolog Bucs kickernek lenni. Ezt most Cairo Santos bizonyítja egy 46 yardos kísérletnél. Ellenben Will Lutz megmutatja neki hogyan is kell ezt csinálni. Igaz kicsit könnyebb dolga van 30 yardról. Aztán a következő Saints drive egy interception-be torkollik. Brees passzát Adarius Taylor szerzi meg. A lehetőséggel élnek a Martalócok, ismét Jameis Winston és Cameron Brate a ponttermelő páros. 14:3 a félidőben.

III.negyed: Jól folytatódik, hiszen Carl Nassib és Jason Pierre-Paul megmozdulása labdaszerzést eredményez. Ezt Cairo Santos azzal hálálja meg, hogy 40 yardról is kihagy egy kísérletet. Punt itt, punt ott, vagyis hát van különbség, mert a Bucs puntját Tysom Hill-ék blokkolják. Inenntől már él a lehetőségeivel a Saints. Zach Line nyitja meg a pontgyártást. 14:11.

IV.negyed: A Saints bedarálja csapatunkat. Drew Brees és Mark Ingram is fut egy hatpontost, majd még Will Lutz is hozzátesz egy mezőnygólt. A végén még Winston minden mindegy alapon megpróbál egy mélységi passzt, de Mike Evans helyett a labda Marshon Lattimore-hoz jut el.

A Saints ezzel a győzelemmel megnyerte a csoportot, miközben a másik három déli csapat a széthullás jeleit mutatja. Pedig az évad első részében erősebbnek látszott ez a négyes.

A Bucs védelem egy félidőn keresztül derekasan helytállt. A Saints futásait teljesen megfogták, ami Alvin Kamara-val és Mark Ingram-mel a fedélzeten, nem kis mutatvány. Mark Duffner alatt szemmel láthatóan jobb ez a védelem, mint Mike Smith idején. Persze Smith nem tette magasra a lécet és a végén most is győzött a túlerő. A blokkolt punt után történtekért kár, mert előtte egy szoros és izgalmas csatát láthattunk. Nagy reményeink nem lehettek, de aki táplált még valamit egy wild card hely megszerzéséért, az most csomagolja be szépen és tegye el a gardrób mélyére. Tudjátok! Mint ahogy az elmúlt években.