Gadget Shop

Kütyük Kínából

Ezek most a legjobb 8 magos telefonok Kínából 30 ezer forint alatt

2019. szeptember 12. 18:57 - annyi amennyi

Nem kell vastag pénztárca ahhoz, hogy modern telefonod legyen, akár négy kamerával.

olcso-telefonok-szeptember-cover.jpg


 

Bevezető

Idén végre megtörtént, sok nyolcmagos készülék ára a bűvös 100 dollár, vagyis 30 ezer forint alá esett. Időközben sajnos a forint árfolyama is romlott, így most 100 dollár a napi árfolyamtól függően 29 ezer és 31 ezer forint között táncol, de azért mi maradtunk a 100 dolláros felső határnál.

A cikkben olyan telefonokat találtok, amik modernek, szépek, ráadásul tényleg nagyon olcsók. Mindegyik alkalmas a hazai használatra, tudnak magyarul és használják a B20 800 MHz-es LTE sávot, így a 4G mobilnettel sem lesz probléma. Kellemes nézelődést!


 

DOOGEE N10 – meglepő képességek meglepően olcsón – 25 800 Ft

doogoo n10

Amikor a DOOGEE N10 bemutatkozott írtam róla egy rövid ismertetőt, mert meglepett, hogy milyen adottságokkal rendelkezik ez a piszok olcsó mobil. Azt gondoltam, hogy a DOOGEE, mint márka tök ismeretlen lesz itthon, de a Facebook kommentek rám cáfoltak. Kiderült, hogy sokan használnak DOOGEE telefont, ráadásul elégedettek is vele.

Az N10 egy bámulatosan jó adottságokkal rendelkező mobil. A kijelző 5,84 colos, szóval nem egy batár nagy telefon, ennek ellenére teljes HD, sőt FHD+, vagyis 2280 x 1080 pixeles felbontást kapott. A telefon lelke egy nyolcmagos processzor, aminek maximális órajele 1,6 GHz. A beépített memória 3 GB, a háttértár 32 GB-os. Kapunk három kamerát, előre egy 16 megapixeleset, hátra egy 16+13 megapixeles párost.

Most őszintén, ki várhatna ennél többet egy 25 ezer forintos mobiltól?

Itt tudod megvásárolni: DOOGEE N10 3/32 GB – 25 800 Ft


 

UMIDIGI A5 Pro – 30 351 Ft

umidigi a5 pro

Az ára kerek 100 dollár, ezért cserébe kapunk egy modern, nagy méretű, FHD+ felbontású kijelzőt, csepp alakú kameraszigettel, kapunk egy kellemes Helio P23 központi egységet, amiben a nyolcmagos proci dolgozik, mellette pedig 4 GB a rendszermemória és 32 GB-os a háttértár. Az akkumulátor sem kicsi, a maga 4150 mAh kapacitásával bőven kilóg az átlagból.

UMIDIGI A5 PRO 4G Phablet 6.3 inch Android 9.0 Helio P23 ARM Mali G71 MP2 700MHz 4GB RAM 32GB ROM 16.0MP + 8.0MP + 5.0MP Rear Camera 4150mAh Battery- Crystal Blue European Union

Hab a tortán, a telefonon négy kamerát találunk. Az előlapi szelfi lövő 16 megapixeles, hátul pedig egy Sony szenzoros, 16 megapixeles főkamera mellett egy 8 megapixeles széleslátószögű fényképező és egy 5 megapixeles mélységszenzorként is üzemelő kamera található. Tökéletes választás!

Itt tudod megvásárolni: UMIDIGI A5 Pro 4/32 GB – 30 351 Ft


 

Sharp B10 – 30 351 Ft

A Sharp telefonját azok fogják kedvelni, akik ragaszkodnak a hagyományos külsőhöz és a kisebb méretű mobilokat szeretik. A kijelző csak 5,7 colos, felbontása HD+, vagyis 1440 x 720 pixel. A központi egység a MediaTek kicsit koros, ám minden igényt kielégítő MT6750T lapkája, amiben egy nyolcmagos, maximum 1,5 GHz-en működő processzor dolgozik. A memória és a háttértár átlagos, előbbi 3- utóbbi 32 GB kapacitású, míg az akkumulátor kapacitása 4000 mAh.

A telefonban három kamera van, elől egy 13 megapixeles, hátul pedig egy 13+8 megapixeles páros dolgozik. Természetesen ez a készülék is B20 kompatibilis és magyarul is tud.

Itt tudod megvásárolni: Sharp B10 3/32 GB – 30 351 Ft


 

DOOGEE N20 – 30 351 Ft

Szeretem a változatosságot, de most kénytelen voltam egy második DOOGEE telefont is beválogatni a cikkbe. Ha az előbbiekben bemutatott UMIDIGI A5 Pro-n eltátottátok a szátokat, akkor a DOOGEE N20 esetén konkrétan le fog esni az állatok. Fő képességekben megegyezik az UMIDIGI-vel, de még rápakoltak egy nagy lapáttal, miközben az áruk megegyezik.

A központi egység itt is a Helio P23, a kijelző itt is csepp alakú kameraszigettel és FHD+ felbontással rendelkezik, megegyezik a képátló is, itt is 6,3 colos a panel. Viszont, amíg az UMIDIGI A5 Pro 32 GB háttértárat kapott, addig a DOOGEE N20-ban 64 GB-ot találunk. Méretesebb az akkumulátor is, 4150 helyett 4350 mAh kapacitású, és a fényképezők terén is van javulás. A fő paraméterek azonosak, vagyis itt is négy kamerát kapunk, és az előlapi itt is 16 megapixeles. Hátul viszont a 16 megapixeles főkamera és a 8 megapixeles széleslátószögű kamera mellett nem 5-, hanem 8 megapixeles a mélységszenzorként is működő harmadik fényképező.

Minden túlzás nélkül, egyszerűen hihetetlen, hogy ilyen képességeket képesek voltak ennyi pénzből kihozni. Minden túlzás nélkül, ez a telefon a mai ajánlónk ásza!

Itt meg is tudod venni: DOOGEE N20 4/64 GB – 30 351 Ft


 

Cubot X19 – 30 297 Ft

cubot x19 3

Ez a telefon egy héttel ezelőtt még 119 dollárba került, és nem gondoltam érte soknak ezt a pénzt sem. Szerencsénkre már itt az utód, a Cubot X20 Pro (Cubot X20 Pro bemutató), emiatt az X19 ára ötödével alacsonyabb lett. Mázli, mert ez a telefon a tavasz egyik nagy durranása volt, a feltörekvő gyártók készülékei közül pedig az egyik legsikeresebb.

A központi egység itt is a Helio P23, memóriából 4-, háttértárból 64 GB-ot találunk. A kijelző a mai csúcstelefonoknál kisebb, de ezt inkább előnyként, mint hátrányként emelem ki, mert a 6,3 colos mobilok már kezdenek szerintem kicsit túl nagyok lenni. A panel IPS alapú, felbontása pedig ismét FHD+, vagyis 1080 x 2160 pixel. A külső még a notch és kamerasziget előtti korból származik, vagyis itt semmi nem lóg be a panelba.

Cubot X19 2

A telefonon három kamera van, az előlapi 8 megapixeles, a hátlapon pedig egy 16+2 megapixeles párossal fotózhatunk. Mielőtt bárki elhúzná a száját a kamerák mennyisége miatt, a tesztek alapján elmondhatom, hogy egyáltalán nem kell ezt a fényképezőt lebecsülni, kimondottan jó minőségű képeket lehet lőni vele. Amibe bele lehet kötni, az a videók minősége, de ez igaz lényegében minden telefonra, ideértve a Xiaomi középkategóriásait is.

Ha megtetszett ez a telefon, akkor itt veheted meg: Cubot X19 4/64 GB – 30 297 Ft


 

Xiaomi Redmi 7A – 25 191 Ft

A Xiaomi idén végre a belépő szintre is elhozta a nyolcmagos processzorokat. Igaz, nem fog csúcsokat döntögetni, de azért a Snapdragon 439 viszonylag becsületes teljesítménnyel bír. Sajnos a 100 dolláros határ alá még kuponnal sem fér be a Redmi 7, csak az olcsósított A betűvel jelölt öcsike. Kevés memória (2 GB), elfogadható méretű háttértár (32 GB), és kevés kamera (2 darab) fér az amúgy tényleg alacsony árba. Ennél olcsóbb megoldás nincs, hogy a Xiaomi életérzést élvezhesd, legalábbis telefon fronton, mert más téren, mondjuk cipők terén már lehet Xiaomi 30 dollár környékén is.

Maradjunk most a telefonnál! A Snapdragon 439-ben a nyolcmagos proci maximum 2 GHz-en dolgozik. Mellett a 2 GB memória és a 32 GB háttértár, a grafikus gyorsításért pedig az Adreno 505 felel. A kijelző csak 5,45 colos, felbontása HD+, vagyis 1440 x 720 pixel. Elől egy 5-, hátul egy 12 megapixeles kamerát találunk.

Látható, hogy papíron ez a leggyengébb készülék a mai ajánlóban, de azért vegyük figyelembe, hogy az egyik legolcsóbb is, ráadásul Xiaomi, a gyártó pedig ígéret rá, hogy nem lesz panaszunk a mobilra!

Kuponnal jelenleg 25 191 forint az ára. Vásárláshoz használd a BG7AE32 kuponkódot itt: Xiaomi Redmi 7A 2/32 GB – 25 191 Ft


 

További jóárasított Xiaomi telefonok:


 

Zárszó

E havi belépő kategóriás cikkünkbe ennyi fért, de azt gondolom, hogy nem ért senkit csalódás a felhozatalt látva. Tényleg meglepően jó mobilokat kapunk ennyi pénzért, 30 ezer forintért is.

Ne feledjétek, ha valamelyik telefon megtetszett, és szeretnétek megvenni, akkor szállításra, áruháztól függően használjátok a vámmentes EU Priority Line (Banggood) vagy Priority Line (GearBest) szállítási módot!

 

Ne feledd, ha bármit vásárolni szeretnél kintről, akkor keress minket a Facebook csoportunkban, mert olyan kupon nincs, amit mi nem találunk meg! Ne vásárolj drágán, ha olcsóbban is lehet!

Csatlakozz itt: Kínából vásárlók Facebook csoport

Feliratkozhatsz kuponos hírlevelünkre is, így hetente több alkalommal postaládádban találod a legfrissebb akciókat!

Iratkozz fel itt: Kínai kuponos hírlevél

 

 

 

.Forrás: HOC.hu

4 komment

A bejegyzés trackback címe:

https://gadgetshop.blog.hu/api/trackback/id/tr2015068960

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Feleségemnek Sharp B10-et vettem. Kellemes kis "csajos" telefon, kellően fürge a mindennapi alkalmazásokhoz, és az akku elég sokáig bírja, teljesen elégedettek vagyunk vele.
Elmesélem hogyan NEM vettem DOOGEE N20-at. Olvastam ezt a postot, megtetszett, regisztráltam Banggood-on, PayPal-al fizettem. Ez egy pénteki napon volt.

Egy héttel később írtam egy udvarias levelet az ügyfélszolgálatnak, mert a FAQ-ban leírtakkal ellentétben, a raktáron lévő státuszúnak jelzett terméket nem postázták 1-2 napon belül, az még mindig "Processing" (feldolgozás) státuszban ücsörgött. Nagyon hamar, nagyon udvariasan válaszoltak, hogy készletfeltöltés van (ismétlem: raktáron lévő volt a státusza), legkésőbb két nap múlva postázzák - másodpercre pontos határidőt adtak meg.

Három nappal később írtam egy újabb levelet, hogy köszönöm szépen, de még mindig nem indult el felém a termék, szeretném, ha visszaküldenék a pénzem. Ismét nagyon udvariasan és nagyon gyorsan válaszoltak, hogy elnézést kérnek, ha tudok még várni kicsit, akkor felajánlanak kb. 2 amerikai dollárral egyenértékű bónusz pontot. Válaszoltam, megköszöntem, nemet mondtam.

Másnapra a rendelés státusza "törölt"-re változott és kaptam egy levelet, hogy három munkanapon belül, ugyanolyan módon visszakapom a pénzem, ahogy fizettem.

Ma reggel jött egy emai a PayPal ügyfélszolgálattól, hogy a Banggood visszaküldte a pénzem, kell 1-2 nap, mire megjelenik a bankszámlámon.

Tehát: érzek némi fejetlenséget a "raktáron van / nincs is raktáron" ügyben, de a Banggood ügyfélkezelésében nincs hiba. PayPal mint biztonsági lépcső nélkül továbbra se merném használni, de nem is töröltem a regisztrációmat. Viszont új telefonom, na az nem lett.
@Sam. Joe: Ez a raktáron van státusz valóban megtévesztő, mindig azt kell nézni, hogy mennyi időt írnak a szállítás kezdetére. Az ott feltüntetett dátumot általában tudják tartani, bár nekem is volt már olyan, hogy kifogyott a készlet, és a nekik megígért időre a beszállító nem szállított. Az újbóli időpont ekkor már teljesült.
@annyi amennyi: Igazából valami olyan volt, hogy hatvanvalahány darab raktáron. De nincs jelentősége. Épp az előbb jött meg az értesítő a banktól, hogy jóváírták a beterhelt összeget.
süti beállítások módosítása