Gyomrost kapott Hamilton a saját várában

Max Verstappen olyan helyen tudta legyőzni Lewis Hamiltont bő egy héttel ezelőtt, ahol eddig a Mercedes kis túlzással érinthetetlen volt. Ez a Red Bull-siker Amerikában mindenképpen váratlan volt.

Az Amerikai Nagydíj hozta a tipikus tengerentúli életérzést, hírességek, hatalmas tömeg, igazi fesztiválhangulat, és persze egy remek taktikai versenyfutás a vb-címért harcoló Lewis Hamilton és Max Verstappen között. 2014 óta ezen a pályán a Mercedesen kívül senki sem indult első helyről, most azonban Verstappen az élre kormányozta a Red Bullt és a futamon is, ha nehezen, de legyőzte a címvédőt.

A Bukótér podcast aktuális adásában többek között az alábbi témákat érintjük:

• hogyan tért vissza az F1 Amerikába a 2005-ös botrány után?
  • micsoda időmérő volt ez?! Verstappen megfogta a megint erőn felül teljesítő Hamiltont
  • Alonsónak elgurult a gyógyszere. Vicces volt, de annyira ez nem is vicces?
  • micsoda befutó, 1,3 másodperc a győztes és a második helyezett között. Ez ám a Formula–1!