Mexikó tombolt, rengett a föld a győztes gól pillanatában

2018-06-17T191400Z 1825957661 RC1352171700 RTRMADP 3 SOCCER-WORL
2018.06.17. 20:55

Mexikó remek játékkal legyőzte a címvédő Németországot a 2018-as világbajnokság F csoportjának nyitómeccsén, a kontráikkal akár több gólt is lőhettek volna, míg a végén 15-20 perc őrült nyomást bírtak ki.

A meccs egyetlen gólját, a mexikói győzelmet jelentő találatot Hirving Lozano szerezte az első félidőben, ami után Mexikóvárosban két földrengésmérő is bejelzett, a szurkolók akkora ugrálást csaptak, hogy ráfértek vele a Richter-skálára.

Azt, hogy nem természetes eredetű volt a földrengés, a SIMMSA, Mexikó szeizmikus aktivitását és a földmozgásait vizsgáló szervezete erősítette meg. Twítjükben hozzátették, hogy szinte biztosan a Lozano-gól miatt ugráló szurkolók okozták a mozgást, amit Mexikóváros két mérőpontja is regisztrált.

Ebben a cikkben a téma érzékenysége miatt nem tartjuk etikusnak reklámok elhelyezését.
Részletes tájékoztatást az Indamedia Csoport márkabiztonsági nyilatkozatában talál.