Futball világa

2016\07\02

Az EB újabb meglepetése!

Wales a legjobb négy között

Hatalmas megleptés ,hogy Wales nyert Belgiummal szemben. Wales először jutott ki kontinenstornára és már egyből a legjobb négy között . Óriási szenzáció!

Wales egy igazán izgalmas mérkőzésen továbbjutott Belgium ellen 3-1 arányban. Így Lille-ben játsszák majd a negyeddöntőt Portugália ellen.

Hátrányből kellett felállniuk Baleéknek ,hisz az elején a belgák domináltak és megszerezték Nainggolan bombagóljával a vezetést. Ám ezután jött a Walesi csoda és Ashley Williams fejesével kiegyenlítettek. A második félidőben érkezett Fellalini ,a középpálya megerősítése céljából. Ez az elején sikerült is,Fellalini sok labdát szerzett,de aztán mégis Wales tudott gólt lőni. Az immáron csapat nélküli Kanu tudott eredményes lenni,majd a cserekként beállt Vorks fejelhetett gólt, amivel biztosra vált a továbbjutás.

Tényleg remekül játszottak. Jól , fegyelmezetten védekeztek és az első félidőben teljesen uralták a középályát. A második félidőben inkább a védekezés majd a kontratámadás volt a fegyverük. Ami egészen bevált ,így szerezték a két vezető gólt is. walestovabbjuto.jpg

2016\07\01

Nagy Ádám a Southamtonban?

Egy újabb sztárcsapat is a magyar ifjú tehetségét akarja

Az alig 21 éves magyar középályás , Nagy Ádámot szinte fél Európa akarja. Az EB kiváló magyarja felhívta magára a figyelmet. Habár a Benfica és az Olympique Marseille tűnt a befutónak még mindig nem dőlt el a sorsa. Az angol élvonalból abajnok Leicester és a Chelsea is szívesen látná sorai közt.

Azonban egyes lapértesülések szerint erre a Southamtonnak van a legtöbb esélye. Ám,mivel új edzőt kaptak, ezért egy lehetséges igazolás még a későbbiekben fog lezajlani.

nagy ádám Southamton magyar tehetség igazolás

2016\04\19

Blogomról

Sziasztok! Ez a blog a foci,a futball világát mutatja be. Szerintem aki egy kicsit is bele mélyed ebbe a sportba azt tudja milyen küönleges is ez. Egyik legszebb dolog a futballban talán , a szurkolás. Szurkolhatunk játékosoknak,csapatoknak,kluboknak  vagy akár egy válogatottnak is. Minden meccsen érezzük az izgalmat,a remegést és a kitörő örömöt a góloknál.

A blog célja népszerűsiteni és megismertetni még jobban a focit , minél sokoldalúban.

A foci egy külön galaxis,ahová ,ha eljutsz nem akarsz majd szabadulni.